Tradiční S-Massacre odpálí českou festivalovou sezónu

X-Massacre je jednou z nejvýznamnějších organizací, pořádajících hudební akce zaměřené na tvrdou elektronickou hudbu, a to nejen v Česku, ale i v Evropě. A nyní se opět chystá na svůj letní festival S-Massacre! Ten se bude konat v jednom z vůbec nejvhodnějších prostorů v Česku a fanoušci tvrdé hudby se mohou těšit na více než 80 hudebních vystoupení.

S-Massacre je jedním z nejtvrdších letních elektronických hudebních festivalů vůbec, který představuje vysokooktanovou sestavu zahrnující Tekno, Harder styles, Drum & Bass a další variace tvrdších hudebních stylů.

328983332 1564497564014332 477939367376386826 n massacre

Během non-stop víkendu se zde sejdou fanoušci Frenchcoru, Hardcoru, Industrial a dalších tvrdých stylů hudby z celého světa. Organizátoři se snaží zaručit návštěvníkům nezapomenutelný zážitek a připravili pro ně tento ročník opravdu pestrý hudební program.

Na festivalu vystoupí celkem 83 různých hudebních aktérů, včetně například legendárního Rob Gee, který vystupoval již v devadesátých letech na slavném hudebním festivalu Thunderdome. Na festivalu se také objeví nové hvězdy Harder styles, jako je například Doris, která svým unikátním stylem získává stále více fanoušků.

5vs6bp15zh smass23 banner1 massacre

Letní festival se koná v termínu od 16. do 18. června 2023 a nabídne tak od začátku do konce akce ničím nepřerušovanou non-stop párty. Areál RS Varvažov nabízí perfektní prostředí pro festival, který vyžaduje vynikající ozvučení, místo pro unikátní stage, světelné efekty a další technické vymoženosti, které umožňují návštěvníkům zažít nezapomenutelnou zvukovou i vizuální show.

Brzy se také můžete těšit na soutěž o lístky, či meet and greet s hlavní hvězdou Hardcore stage Rob Gee.
Vstupenky jsou v prodeji na oficiálních stránkách festivalu a doporučujeme je zakoupit co nejdříve, protože minulé ročníky festivalu byly vyprodané opravdu rychle.
Celý line-up a více informací o jednotlivých stagích, můžete take najít na webových stránkách X-Massacre .
s massacre
Sdílet článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *